Home » Diamenty Forbesa 2021

Diamenty Forbesa 2021

Ranking Diamenty jest przygotowywany przez magazyn Forbes nieprzerwanie od 14 lat. 

Jest to niezależny ranking najdynamiczniej rozwijających się polskich firm, do którego dane dostarcza firma badawcza Bisnode Polska (na bazie ogólnie dostępnych danych – sprawozdań składanych przez firmy w KRS). 

Z radością przyjęliśmy informację, że w aktualnej edycji Diamentów 2021, Pro-Control znalazło się wśród grona srebrnych Diamentów. To wyróżnienie motywuje nas do dalszej pracy, której celem jest wsparcie polskich producentów w unowocześnianiu produkcji, wkraczaniu w erę produkcji 4.0, ograniczaniu zużycia mediów i zmniejszaniu wpływu na środowisko. 

Prezes Pro-Control, Paweł Gałązka o przyznaniu Diamentu dla spółki: 

„Nasza spółka wielokrotnie była wyróżniana w konkursach. Kilka razy otrzymaliśmy Gazelę Biznesu (w latach 2006 – 2008). Ważne podkreślenia jest niezależność rankingu Diamentów Forbes’a. Nie jestem zwolennikiem rozgłosu, ale cieszy mnie bardzo ten Diament, co potwierdza, że przyjęliśmy słuszny kierunek rozwoju i firma osiąga dobre efekty. Osobiście najważniejsi są dla mnie nasi stali klienci, zadowoleni z naszych projektów, dla których realizujemy kolejne zlecenia oraz wieloletni pracownicy, którzy tworzą tę firmę.”