Home » System SPY-FACTORY

System SPY-FACTORY

Zapraszamy do obejrzenia filmu przezentującego system SPY-FACTORY.

Jest to narzędzie do kontroli i alarmowania, łączące funkcje MES, OEE, monitoringu mediów z systemem alarmów SMS i e-mail.

BEZ OPŁAT LICENCYJNYCH

Obniżenie kosztów produkcji bez konieczności zakupu i instalacji specjalnego oprogramowania są możliwe z systemem SPY-FACTORY. Korzystając z danych dostępnych na linii (sterowniki, aparatura pomiarowa) dostarczamy informacje w przejrzystej postaci.

System ten jest doskonałym narzędziem umożliwiającym analizy danych historycznych, ale także pozwalającym na szybkie reakcje, które przyczyniają się do realnych oszczędności.

System powiadomień – alarmów (SMS/e-mail) przynosi wiele korzyści naszym klientom. Alarmy przychodzą w czasie rzeczywistym po przekroczeniu zdefiniowanych w panelu administracyjnym parametrów, pozwalają na wprowadzenie korekt w ustawieniach linii produkcyjnej na bieżąco. Takie rozwiązanie pozwala generować pierwsze oszczędności praktycznie od razu po wdrożeniu systemu.

Dostęp do systemu wymaga jedynie dostępu do Internetu i przeglądarki. Nie są wymagane żadne dodatkowe licencje na stacje operatorskie czy użytkownika. Przedstawiona wersja demonstracyjna może być dowolnie konfigurowana w zależności od potrzeb i specyfiki zakładu przemysłowego.

POBIERZ_PREZENTACJE_DEMO

Jesteś zainteresowany systemem SPY-FACTORY w swoim zakładzie, napisz do nas e-mail na adres info@pro-control.pl.