Home » Rekrutacja

Praca
w Pro-Control

Pro-Control stale inwestuje w podnoszenie kompetencji pracowników, wysyłając ich na liczne szkolenia, dotyczące najnowszych rozwiązań w dziedzinie automatyki, systemów sterowania, zarządzania produkcją oraz robotyki.

Nasze biuro mieści się w Warszawie, z dogodnym dojazdem i własnym parkingiem. Jesteśmy zgranym zespołem, w którym panuje partnerska atmosfera.

Aktualnie
Rekrutujemy

MŁODSZY PROGRAMISTA SYSTEMÓW AUTOMATYKI PRO-CONTROL Sp. z o.o.

Firma PRO-CONTROL Sp. z o.o., stabilna spółka działająca od 1991 roku na rynku automatyki, realizująca projekty w Polsce oraz na świecie, z siedzibą w Warszawie, poszukuje inżynierów- programistów. Realizujemy projekty dla wielu branż przemysłu m.in. spożywczy, farmaceutyczny, ciężki, motoryzacyjny, spirytusowy, energetyczny, ochrona środowiska). Poszukujemy inżynierów nastawionych na ciągły rozwój i pragnących realizować ambitne i różnorodne projekty związane z automatyką i automatyzacją produkcji.

Miejsce pracy:

Warszawa

Wymagania:

Ukończone studia wyższe na kierunku technicznym związanym z automatykę/mechatroniką. Znajomość zagadnień związanych z działaniem podstawowych układów automatyki, aparatury pomiarowej oraz zagadnień elektrycznych. Podstawowa wiedza z zakresu programowania w językach wysokiego i średniego poziomu (assembler, C, C+, Pascal itd.). Znajomość systemów SIEMENS (Step7, WinCC, TiA Portal) będzie dodatkowym atutem. Znajomość systemów operacyjnych Windows Desktop/Server, instalacja, konfiguracja, optymalizacja, zagadnienia sieciowe client-server oraz zagadnień dotyczących konfiguracji sieci Ethernet będzie dodatkowym atutem. Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na efektywną współpracę w zespole projektowym. Samodzielność w realizacji powierzonych zadań i umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.

Zakres obowiązków:

Współpraca przy tworzeniu założeń dla powierzonych projektów systemów sterowania. Realizacja oprogramowania dla systemów sterowania w ramach zespołu projektowego. Udział w pracach uruchomieniowych.

Firma oferuje:

Pracę w stabilnej firmie Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów. Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia techniczne, ciekawe projekty). Pakiet medyczny.

 

 


Aplikacje prosimy przesyłać mailem na adres: rekrutacja@pro-control.pl w tytule należy wpisać nazwę stanowiska.

STARSZY PROJEKTANT SYSTEMÓW AUTOMATYKI PRO-CONTROL Sp. z o.o.

Firma PRO-CONTROL Sp. z o. o., stabilna spółka działająca od 1991 roku na rynku automatyki, realizująca projekty w Polsce oraz na Świecie, z siedzibą w Warszawie, poszukuje kandydatów na stanowisko Starszy Projektant Systemów Automatyki.

Miejsce pracy:

Warszawa

Wymagania:

Doświadczenie minimum 3 lata w samodzielnym tworzeniu projektów elektrycznych dla branży automatyki. Znajomość narzędzi ePlan, AutoCAD; Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na efektywną współpracę w zespole projektowym; Umiejętność wykonania podstawowych pomiarów elektrycznych; Doświadczenie w realizacji projektów dla przemysłu; Gotowość do uczestnictwa w pracach projektowych i uruchomieniowych na terenie zakładów klienta (praca wyjazdowa); Samodzielność w realizacji powierzonych zadań i umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie. Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów. Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia techniczne, ciekawe projekty). Pakiet medyczny. Umowę o pracę.

 

 


Aplikacje prosimy przesyłać mailem na adres: rekrutacja@pro-control.pl w tytule należy wpisać nazwę stanowiska.